Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Girne Üniversitesi Logo

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Girne Üniversitesi Logo

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Girne
 • Üniversite: Girne Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 10+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 10
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1154792
 • 2022 Başarı Sırası: 1304776
 • 2023 Taban Puanı: 229.29452
 • 2022 Taban Puanı: 218.84841
Girne Üniversitesi Logo

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1154792 olarak gerçekleşmiştir. Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 1304776 olarak belirlenmiştir.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 229.29452 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 218.84841 olmuştur.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), Kktc-Girne şehrinde bulunmaktadır.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 10+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 10 olarak belirlenmiştir.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Girne Üniversitesi Lojistik Yönetimi (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.