Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Bölümü

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanları ve Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Gaziantep
 • Üniversite: Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 40+1+0+1+10
 • Yerleşen: Doldu - 52
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 98339
 • 2022 Başarı Sırası: 125554
 • 2023 Taban Puanı: 354.11666
 • 2022 Taban Puanı: 345.22533
Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Logo

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kaç puan, Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün 2023 YKS sıralaması 98339 olarak gerçekleşmiştir. Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2022 YKS taban sıralaması ise 125554 olarak belirlenmiştir.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanı kaç?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 354.11666 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanı 345.22533 olmuştur.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü nerede?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte), Gaziantep şehrinde bulunmaktadır.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün kontenjanı kaç?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kontenjanları 2024 yılında 40+1+0+1+10 olarak belirlenmiştir. Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) özel mi devlet mi?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü kaç yıl?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) doldu mu?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 52 olarak belirlenmiştir.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü ücretli mi?

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Gaziantep İslam Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.