Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Fenerbahçe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 4+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 5
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 75096
 • 2022 Başarı Sırası: 87123
 • 2023 Taban Puanı: 432.05859
 • 2022 Taban Puanı: 417.63068
Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 75096 olarak gerçekleşmiştir. Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 87123 olarak belirlenmiştir.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 432.05859 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı 417.63068 olmuştur.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 4+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 5 olarak belirlenmiştir.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Fenerbahçe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.