Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) Bölümü

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Fenerbahçe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 5+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 6
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 151993
 • 2022 Başarı Sırası: 111633
 • 2023 Taban Puanı: 370.51508
 • 2022 Taban Puanı: 395.15433
Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) kaç puan, Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 151993 olarak gerçekleşmiştir. Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 111633 olarak belirlenmiştir.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) taban puanı kaç?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 370.51508 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) taban puanı 395.15433 olmuştur.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümü nerede?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 5+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) özel mi devlet mi?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) doldu mu?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 6 olarak belirlenmiştir.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Fenerbahçe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.