Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Fenerbahçe Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 8+0+1+0+1
 • Yerleşen: Doldu - 9
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 51994
 • 2022 Başarı Sırası: 49934
 • 2023 Taban Puanı: 456.82428
 • 2022 Taban Puanı: 457.69583
Fenerbahçe Üniversitesi Logo

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 51994 olarak gerçekleşmiştir. Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 49934 olarak belirlenmiştir.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 456.82428 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanı 457.69583 olmuştur.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 8+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 9 olarak belirlenmiştir.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Fenerbahçe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.