Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Logo

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) Bölümü

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) taban puanları ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Logo

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 51+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 51
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 236787
 • 2022 Başarı Sırası: 93857
 • 2023 Taban Puanı: 318.49579
 • 2022 Taban Puanı: 356.13203
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Logo

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) kaç puan, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 236787 olarak gerçekleşmiştir. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 93857 olarak belirlenmiştir.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 318.49579 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) taban puanı 356.13203 olmuştur.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 51+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) doldu mu?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 51 olarak belirlenmiştir.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.