Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Eskişehir Teknik Üniversitesi Logo

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Bölümü

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanları ve Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Logo

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Eskişehir
 • Üniversite: Eskişehir Teknik Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 50+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 54
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 307721
 • 2022 Başarı Sırası: 299534
 • 2023 Taban Puanı: 370.72065
 • 2022 Taban Puanı: 368.96543
Eskişehir Teknik Üniversitesi Logo

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü kaç puan, Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümünün 2023 YKS sıralaması 307721 olarak gerçekleşmiştir. Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2022 YKS taban sıralaması ise 299534 olarak belirlenmiştir.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanı kaç?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 370.72065 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanı 368.96543 olmuştur.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümü nerede?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü, Eskişehir şehrinde bulunmaktadır.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü, TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümünün kontenjanı kaç?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü kontenjanları 2024 yılında 50+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü özel mi devlet mi?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümü kaç yıl?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü doldu mu?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümünün yerleşme durumu Doldu - 54 olarak belirlenmiştir.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümü ücretli mi?

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Eskişehir Teknik Üniversitesi İnsansız Hava Aracı Teknolojisi ve Operatörlüğü verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.