Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Doğu Akdeniz Üniversitesi Logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Gazimağusa
 • Üniversite: Doğu Akdeniz Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 26+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 26
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 64587
 • 2022 Başarı Sırası: 63649
 • 2023 Taban Puanı: 319.17654
 • 2022 Taban Puanı: 297.34892
Doğu Akdeniz Üniversitesi Logo

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 64587 olarak gerçekleşmiştir. Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 63649 olarak belirlenmiştir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 319.17654 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 297.34892 olmuştur.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli), Kktc-Gazimağusa şehrinde bulunmaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 26+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 26 olarak belirlenmiştir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.