Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Mersin
 • Üniversite: Çağ Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 61+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 61
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1971902
 • 2022 Başarı Sırası: 2787569
 • 2023 Taban Puanı: 230.33056
 • 2022 Taban Puanı: 191.34446
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1971902 olarak gerçekleşmiştir. Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 2787569 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 230.33056 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 191.34446 olmuştur.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli), Mersin şehrinde bulunmaktadır.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 61+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 61 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Çağ Üniversitesi Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.