Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Mersin
 • Üniversite: Çağ Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 6+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 7
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 178363
 • 2022 Başarı Sırası: 154074
 • 2023 Taban Puanı: 345.03883
 • 2022 Taban Puanı: 357.45728
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 178363 olarak gerçekleşmiştir. Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 154074 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 345.03883 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanı 357.45728 olmuştur.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), Mersin şehrinde bulunmaktadır.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 6+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 7 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Çağ Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.