Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Bölümü

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanları ve Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Mersin
 • Üniversite: Çağ Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 64+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 64
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1208893
 • 2022 Başarı Sırası: 1961784
 • 2023 Taban Puanı: 275.49083
 • 2022 Taban Puanı: 228.23405
Çağ Üniversitesi Logo

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kaç puan, Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1208893 olarak gerçekleşmiştir. Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1961784 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 275.49083 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanı 228.23405 olmuştur.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli), Mersin şehrinde bulunmaktadır.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 64+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) doldu mu?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 64 olarak belirlenmiştir.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Çağ Üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.