Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Logo

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) Bölümü

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Logo

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Burdur
 • Üniversite: Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 68+2+0+2+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 70
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 691251
 • 2022 Başarı Sırası: 678026
 • 2023 Taban Puanı: 241.16065
 • 2022 Taban Puanı: 231.36863
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Logo

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) kaç puan, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 691251 olarak gerçekleşmiştir. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 678026 olarak belirlenmiştir.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) taban puanı kaç?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 241.16065 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) taban puanı 231.36863 olmuştur.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümü nerede?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ), Burdur şehrinde bulunmaktadır.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 68+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) özel mi devlet mi?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümü kaç yıl?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) doldu mu?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 70 olarak belirlenmiştir.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümü ücretli mi?

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi (Fakülte) (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.