Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Bitlis Eren Üniversitesi Logo

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) Bölümü

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) taban puanları ve Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Bitlis Eren Üniversitesi Logo

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Bitlis
 • Üniversite: Bitlis Eren Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 40+1+0+1+0
 • Yerleşen: Doldu - 42
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 237461
 • 2022 Başarı Sırası: 259366
 • 2023 Taban Puanı: 318.36670
 • 2022 Taban Puanı: 314.78407
Bitlis Eren Üniversitesi Logo

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) kaç puan, Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümünün 2023 YKS sıralaması 237461 olarak gerçekleşmiştir. Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) 2022 YKS taban sıralaması ise 259366 olarak belirlenmiştir.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) taban puanı kaç?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 318.36670 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) taban puanı 314.78407 olmuştur.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümü nerede?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul), Bitlis şehrinde bulunmaktadır.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümünün kontenjanı kaç?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) kontenjanları 2024 yılında 40+1+0+1+0 olarak belirlenmiştir. Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) özel mi devlet mi?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümü kaç yıl?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) doldu mu?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 42 olarak belirlenmiştir.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümü ücretli mi?

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Bitlis Eren Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Yüksekokul) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.