Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Logo

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Bölümü

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanları ve Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Logo

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 20+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 20
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1463099
 • 2022 Başarı Sırası: 1205875
 • 2023 Taban Puanı: 259.03881
 • 2022 Taban Puanı: 268.48955
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Logo

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kaç puan, Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1463099 olarak gerçekleşmiştir. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 1205875 olarak belirlenmiştir.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 259.03881 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanı 268.48955 olmuştur.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 20+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) doldu mu?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 20 olarak belirlenmiştir.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Patoloji Laboratuvar Teknikleri (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.