Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Logo

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) Bölümü

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Logo

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 6+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 7
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 136898
 • 2022 Başarı Sırası: 128417
 • 2023 Taban Puanı: 380.42829
 • 2022 Taban Puanı: 381.47958
Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Logo

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) kaç puan, Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 136898 olarak gerçekleşmiştir. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 128417 olarak belirlenmiştir.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) taban puanı kaç?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 380.42829 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) taban puanı 381.47958 olmuştur.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümü nerede?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 6+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) özel mi devlet mi?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) doldu mu?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 7 olarak belirlenmiştir.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Bezm-İ Âlem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.