Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Beykoz Üniversitesi Logo

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Beykoz Üniversitesi Logo

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Beykoz Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 7+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 8
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 55530
 • 2022 Başarı Sırası: 37917
 • 2023 Taban Puanı: 373.19827
 • 2022 Taban Puanı: 385.84187
Beykoz Üniversitesi Logo

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kaç puan, Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 55530 olarak gerçekleşmiştir. Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 37917 olarak belirlenmiştir.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı kaç?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 373.19827 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı 385.84187 olmuştur.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü nerede?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 7+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) özel mi devlet mi?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) doldu mu?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 8 olarak belirlenmiştir.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Beykoz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.