Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Beykent Üniversitesi Logo

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Beykent Üniversitesi Logo

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Beykent Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 34+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 34
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1137241
 • 2022 Başarı Sırası: 842301
 • 2023 Taban Puanı: 230.54991
 • 2022 Taban Puanı: 252.89819
Beykent Üniversitesi Logo

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç puan, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1137241 olarak gerçekleşmiştir. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 842301 olarak belirlenmiştir.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 230.54991 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 252.89819 olmuştur.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 34+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) doldu mu?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 34 olarak belirlenmiştir.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman (Fakülte) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.