Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Beykent Üniversitesi Logo

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) Bölümü

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Beykent Üniversitesi Logo

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Beykent Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 5+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 5
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 22761
 • 2022 Başarı Sırası: 20501
 • 2023 Taban Puanı: 413.79715
 • 2022 Taban Puanı: 409.72077
Beykent Üniversitesi Logo

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) kaç puan, Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 22761 olarak gerçekleşmiştir. Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 20501 olarak belirlenmiştir.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) taban puanı kaç?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 413.79715 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) taban puanı 409.72077 olmuştur.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümü nerede?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 5+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) özel mi devlet mi?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) doldu mu?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 5 olarak belirlenmiştir.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Beykent Üniversitesi Rusça Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.