Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Logo

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği taban puanları ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Logo

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Balıkesir
 • Üniversite: Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 30+1+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 31
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 120697
 • 2022 Başarı Sırası: 152434
 • 2023 Taban Puanı: 392.17486
 • 2022 Taban Puanı: 364.39707
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Logo

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği kaç puan, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünün 2023 YKS sıralaması 120697 olarak gerçekleşmiştir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği 2022 YKS taban sıralaması ise 152434 olarak belirlenmiştir.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği taban puanı kaç?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 392.17486 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği taban puanı 364.39707 olmuştur.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü nerede?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Balıkesir şehrinde bulunmaktadır.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünün kontenjanı kaç?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği kontenjanları 2024 yılında 30+1+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği özel mi devlet mi?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü kaç yıl?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği doldu mu?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünün yerleşme durumu Doldu - 31 olarak belirlenmiştir.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü ücretli mi?

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.