Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Bahçeşehir Üniversitesi Logo

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) Bölümü

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Logo

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Bahçeşehir Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 21+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 21
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 1235399
 • 2022 Başarı Sırası: 562020
 • 2023 Taban Puanı: 211.79308
 • 2022 Taban Puanı: 274.67792
Bahçeşehir Üniversitesi Logo

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) kaç puan, Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1235399 olarak gerçekleşmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 562020 olarak belirlenmiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) taban puanı kaç?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 211.79308 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 274.67792 olmuştur.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümü nerede?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 21+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) doldu mu?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 21 olarak belirlenmiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon (İngilizce) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.