Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Bahçeşehir Üniversitesi Logo

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Logo

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Bahçeşehir Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 15+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 9
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 288306
 • 2022 Başarı Sırası: 167663
 • 2023 Taban Puanı: 309.33679
 • 2022 Taban Puanı: 333.65809
Bahçeşehir Üniversitesi Logo

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 288306 olarak gerçekleşmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 167663 olarak belirlenmiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 309.33679 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 333.65809 olmuştur.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 15+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 9 olarak belirlenmiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Bahçeşehir Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.