Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Logo

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) Bölümü

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Logo

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Aydın
 • Üniversite: Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 50+2+0+2+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 53
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 384669
 • 2022 Başarı Sırası: 360431
 • 2023 Taban Puanı: 295.02933
 • 2022 Taban Puanı: 299.09182
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Logo

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) kaç puan, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 384669 olarak gerçekleşmiştir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 360431 olarak belirlenmiştir.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) taban puanı kaç?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 295.02933 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) taban puanı 299.09182 olmuştur.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümü nerede?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ), Aydın şehrinde bulunmaktadır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 50+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) özel mi devlet mi?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümü kaç yıl?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) doldu mu?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 53 olarak belirlenmiştir.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümü ücretli mi?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte) (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.