Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Avrasya Üniversitesi Logo

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Avrasya Üniversitesi Logo

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Trabzon
 • Üniversite: Avrasya Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 25+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 25
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 97765
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 259.21902
 • 2022 Taban Puanı: 0
Avrasya Üniversitesi Logo

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç puan, Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 97765 olarak gerçekleşmiştir. Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 259.21902 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli), Trabzon şehrinde bulunmaktadır.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 25+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) doldu mu?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 25 olarak belirlenmiştir.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Avrasya Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık (Fakülte) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.