Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Atılım Üniversitesi Logo

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) Bölümü

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) taban puanları ve Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Atılım Üniversitesi Logo

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Ankara
 • Üniversite: Atılım Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 25+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 25
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 918711
 • 2022 Başarı Sırası: 700608
 • 2023 Taban Puanı: 247.28960
 • 2022 Taban Puanı: 265.54713
Atılım Üniversitesi Logo

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) kaç puan, Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 918711 olarak gerçekleşmiştir. Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 700608 olarak belirlenmiştir.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 247.28960 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) taban puanı 265.54713 olmuştur.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli), Ankara şehrinde bulunmaktadır.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 25+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) doldu mu?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 25 olarak belirlenmiştir.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Atılım Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.