Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Atatürk Üniversitesi Logo

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) Bölümü

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi Logo

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Erzurum
 • Üniversite: Atatürk Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 60+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 64
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 184143
 • 2022 Başarı Sırası: 174806
 • 2023 Taban Puanı: 329.52144
 • 2022 Taban Puanı: 331.92384
Atatürk Üniversitesi Logo

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) kaç puan, Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 184143 olarak gerçekleşmiştir. Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 174806 olarak belirlenmiştir.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) taban puanı kaç?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 329.52144 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) taban puanı 331.92384 olmuştur.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümü nerede?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ), Erzurum şehrinde bulunmaktadır.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 60+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) özel mi devlet mi?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümü kaç yıl?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) doldu mu?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 64 olarak belirlenmiştir.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümü ücretli mi?

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Atatürk Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.