Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Logo

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) Bölümü

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Logo

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Girne
 • Üniversite: Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 8+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 8
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 976399
 • 2022 Başarı Sırası: 903606
 • 2023 Taban Puanı: 216.68864
 • 2022 Taban Puanı: 212.11405
Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Logo

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) kaç puan, Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 976399 olarak gerçekleşmiştir. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 903606 olarak belirlenmiştir.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) taban puanı kaç?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 216.68864 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 212.11405 olmuştur.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümü nerede?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli), Kktc-Girne şehrinde bulunmaktadır.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 8+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) doldu mu?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 8 olarak belirlenmiştir.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.