Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Logo

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) Bölümü

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Logo

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Kktc-Girne
 • Üniversite: Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi
 • Üniversite Türü: KKTC
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 4+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 1
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1731040
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 186.86043
 • 2022 Taban Puanı: 0
Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Logo

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) kaç puan, Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1731040 olarak gerçekleşmiştir. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) taban puanı kaç?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 186.86043 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) taban puanı 0 olmuştur.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümü nerede?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli), Kktc-Girne şehrinde bulunmaktadır.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 4+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümünün türü KKTC üniversiteleri kategorisindedir.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) doldu mu?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 1 olarak belirlenmiştir.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Arkın Yaratıcı Sanatlar Ve Tasarım Üniversitesi Arkeoloji (İngilizce) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.