Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Logo

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Logo

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Antalya
 • Üniversite: Antalya Belek Üniversitesi (AKEV)
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 4+0+1+0+1
 • Yerleşen: Doldu - 6
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 61561
 • 2022 Başarı Sırası: 54920
 • 2023 Taban Puanı: 369.94489
 • 2022 Taban Puanı: 374.51807
Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Logo

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kaç puan, Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 61561 olarak gerçekleşmiştir. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 54920 olarak belirlenmiştir.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı kaç?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 369.94489 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanı 374.51807 olmuştur.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü nerede?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu), Antalya şehrinde bulunmaktadır.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 4+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) özel mi devlet mi?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) doldu mu?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 6 olarak belirlenmiştir.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Antalya Belek Üniversitesi (AKEV) Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.