Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Logo

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Logo

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Ankara
 • Üniversite: Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 20+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 2
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1780640
 • 2022 Başarı Sırası: 0
 • 2023 Taban Puanı: 181.53825
 • 2022 Taban Puanı: 0
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Logo

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1780640 olarak gerçekleşmiştir. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 0 olarak belirlenmiştir.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 181.53825 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 0 olmuştur.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli), Ankara şehrinde bulunmaktadır.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 20+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 2 olarak belirlenmiştir.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası Girişimcilik (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.