Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Ankara Bilim Üniversitesi Logo

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) Bölümü

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Ankara Bilim Üniversitesi Logo

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Ankara
 • Üniversite: Ankara Bilim Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: Burslu
 • Genel Kontenjan: 4+0+1+0+1
 • Yerleşen: Dolmadı - 5
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 12824
 • 2022 Başarı Sırası: 40077
 • 2023 Taban Puanı: 411.98737
 • 2022 Taban Puanı: 384.17208
Ankara Bilim Üniversitesi Logo

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) kaç puan, Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 12824 olarak gerçekleşmiştir. Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) 2022 YKS taban sıralaması ise 40077 olarak belirlenmiştir.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) taban puanı kaç?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 411.98737 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) taban puanı 384.17208 olmuştur.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümü nerede?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu), Ankara şehrinde bulunmaktadır.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümünün kontenjanı kaç?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) kontenjanları 2024 yılında 4+0+1+0+1 olarak belirlenmiştir. Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) özel mi devlet mi?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümü kaç yıl?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) doldu mu?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 5 olarak belirlenmiştir.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümü ücretli mi?

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) bölümü Burslu bir bölümdür.

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Ankara Bilim Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim (İngilizce) (Burslu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.