Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Bölümü

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanları ve Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü 4 yıllık ve DİL ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Eskişehir
 • Üniversite: Anadolu Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretli
 • Genel Kontenjan: 30+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 30
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (DİL)
 • 2023 Başarı Sırası: 64039
 • 2022 Başarı Sırası: 70369
 • 2023 Taban Puanı: 320.21806
 • 2022 Taban Puanı: 281.92827
Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kaç puan, Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 64039 olarak gerçekleşmiştir. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2022 YKS taban sıralaması ise 70369 olarak belirlenmiştir.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanı kaç?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 320.21806 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanı 281.92827 olmuştur.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü nerede?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli), Eskişehir şehrinde bulunmaktadır.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli), DİL puan türü ile öğrenci almaktadır.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün kontenjanı kaç?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kontenjanları 2024 yılında 30+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) özel mi devlet mi?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü kaç yıl?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) doldu mu?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 30 olarak belirlenmiştir.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü ücretli mi?

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) bölümü Ücretli bir bölümdür.

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) (UOLP-Suny Cortland) (Ücretli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.