Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü 4 yıllık ve SAY ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Eskişehir
 • Üniversite: Anadolu Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 2+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 2
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SAY)
 • 2023 Başarı Sırası: 553928
 • 2022 Başarı Sırası: 175439
 • 2023 Taban Puanı: 257.23013
 • 2022 Taban Puanı: 350.28427
Anadolu Üniversitesi Logo

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kaç puan, Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün 2023 YKS sıralaması 553928 olarak gerçekleşmiştir. Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2022 YKS taban sıralaması ise 175439 olarak belirlenmiştir.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı kaç?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 257.23013 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanı 350.28427 olmuştur.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü nerede?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu), Eskişehir şehrinde bulunmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu), SAY puan türü ile öğrenci almaktadır.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün kontenjanı kaç?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjanları 2024 yılında 2+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) özel mi devlet mi?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü kaç yıl?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) doldu mu?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 2 olarak belirlenmiştir.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü ücretli mi?

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Anadolu Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi (Fakülte) (KKTC Uyruklu) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.