Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Altınbaş Üniversitesi Logo

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Altınbaş Üniversitesi Logo

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Altınbaş Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 34+0+0+0+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 32
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 1857902
 • 2022 Başarı Sırası: 553734
 • 2023 Taban Puanı: 157.76066
 • 2022 Taban Puanı: 280.99338
Altınbaş Üniversitesi Logo

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç puan, Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1857902 olarak gerçekleşmiştir. Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 553734 olarak belirlenmiştir.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 157.76066 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanı 280.99338 olmuştur.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 34+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) doldu mu?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 32 olarak belirlenmiştir.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Altınbaş Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.