Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Altınbaş Üniversitesi Logo

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) Bölümü

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) taban puanları ve Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Altınbaş Üniversitesi Logo

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: İstanbul
 • Üniversite: Altınbaş Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Vakıf
 • Ücret / Burs: %50 İndirimli
 • Genel Kontenjan: 13+0+0+0+0
 • Yerleşen: Doldu - 13
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 92055
 • 2022 Başarı Sırası: 109590
 • 2023 Taban Puanı: 375.41633
 • 2022 Taban Puanı: 374.62720
Altınbaş Üniversitesi Logo

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) kaç puan, Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümünün 2023 YKS sıralaması 92055 olarak gerçekleşmiştir. Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) 2022 YKS taban sıralaması ise 109590 olarak belirlenmiştir.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) taban puanı kaç?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 375.41633 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) taban puanı 374.62720 olmuştur.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümü nerede?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli), İstanbul şehrinde bulunmaktadır.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümünün kontenjanı kaç?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) kontenjanları 2024 yılında 13+0+0+0+0 olarak belirlenmiştir. Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) özel mi devlet mi?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümünün türü Vakıf üniversiteleri kategorisindedir.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümü kaç yıl?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) doldu mu?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 13 olarak belirlenmiştir.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümü ücretli mi?

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) bölümü %50 İndirimli bir bölümdür.

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Altınbaş Üniversitesi Hukuk (UOLP-Köln Üniversitesi) (%50 İndirimli) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.