Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Logo

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Bölümü

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanları ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü 4 yıllık ve SÖZ ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Logo

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Antalya
 • Üniversite: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: Ücretsiz
 • Genel Kontenjan: 60+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 64
 • Öğrenim Türü:Örgün
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (SÖZ)
 • 2023 Başarı Sırası: 54438
 • 2022 Başarı Sırası: 53373
 • 2023 Taban Puanı: 373.83942
 • 2022 Taban Puanı: 375.39974
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Logo

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kaç puan, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün 2023 YKS sıralaması 54438 olarak gerçekleşmiştir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2022 YKS taban sıralaması ise 53373 olarak belirlenmiştir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanı kaç?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 373.83942 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanı 375.39974 olmuştur.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü nerede?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte), Antalya şehrinde bulunmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte), SÖZ puan türü ile öğrenci almaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün kontenjanı kaç?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kontenjanları 2024 yılında 60+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) özel mi devlet mi?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü kaç yıl?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) doldu mu?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 64 olarak belirlenmiştir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü ücretli mi?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) bölümü Ücretsiz bir bölümdür.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Fakülte) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.