Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) Bölümü

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümü 4 yıllık ve EA ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Antalya
 • Üniversite: Akdeniz Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 60+2+0+2+0
 • Yerleşen: Dolmadı - 62
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 4 Yıl (EA)
 • 2023 Başarı Sırası: 290927
 • 2022 Başarı Sırası: 330663
 • 2023 Taban Puanı: 319.69596
 • 2022 Taban Puanı: 313.16922
Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) kaç puan, Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 290927 olarak gerçekleşmiştir. Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 330663 olarak belirlenmiştir.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) taban puanı kaç?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 319.69596 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) taban puanı 313.16922 olmuştur.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümü nerede?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ), Antalya şehrinde bulunmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ), EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 60+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) özel mi devlet mi?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümü kaç yıl?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) 4 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) doldu mu?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Dolmadı - 62 olarak belirlenmiştir.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümü ücretli mi?

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik (Fakülte) (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.