Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder
Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları
Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) Bölümü

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) 2024 taban puanları ve sıralamalarını YKS 2024 için derledik. Üniversite tercihlerinizde başarılar.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) taban puanları ve Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK Atlas ve MEB üzerinden alınmıştır. Son 6 yılın Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) taban puanlarını ve sıralamalarını grafikler üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm bölümleri inceleyebilmek için tercih robotunu kullanabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümü 2 yıllık ve TYT ile alan bir bölümdür. Detaylar için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) Sıralamaları ve Taban Puanları 2024

2024 Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) sıralamaları ve taban puanları aşağıdaki gibidir.

 • Şehir: Antalya
 • Üniversite: Akdeniz Üniversitesi
 • Üniversite Türü: Devlet
 • Ücret / Burs: İÖ-Ücretli
 • Genel Kontenjan: 50+2+0+2+0
 • Yerleşen: Doldu - 54
 • Öğrenim Türü:İkinci
 • Öğrenim Süresi: 2 Yıl (TYT)
 • 2023 Başarı Sırası: 1304038
 • 2022 Başarı Sırası: 1290101
 • 2023 Taban Puanı: 269.12096
 • 2022 Taban Puanı: 263.03667
Akdeniz Üniversitesi Logo

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) Puanları ve Sıralamaları (Son 6 Yıl)

2024 Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) sıralamaları ve taban puanlarını son 6 yıllık veriler özelinde inceleyebilirsiniz.

Taban Puanlar

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Başarı Sıralamaları

Kaynak: YÖK Universitenitanit.com

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) Bölümü Hakkındaki Sık Sorulan Sorular aşağıdaki gibidir. Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) kaç puan, Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor ve Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) kontenjan sayıları gibi tüm bilgileri burada öğreneceksiniz.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) kaç bin?

YÖK Atlas üzerinden alınan verilere göre Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümünün 2023 YKS sıralaması 1304038 olarak gerçekleşmiştir. Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) 2022 YKS taban sıralaması ise 1290101 olarak belirlenmiştir.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) taban puanı kaç?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) taban puanı 2023 yılında yapılan son YKS sınavında 269.12096 olarak gerçekleşmiştir. Bir önceki yıl gerçekleşen 2022 yılındaki YKS'de ise Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) taban puanı 263.03667 olmuştur.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümü nerede?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ), Antalya şehrinde bulunmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ), TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümünün kontenjanı kaç?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) kontenjanları 2024 yılında 50+2+0+2+0 olarak belirlenmiştir. Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) kontenjan bilgileri genel kontenjan, okul birincisi kontenjanı, şehit ve gazi yakını kontenjanı, 34 yaş üstü kadın kontenjanı, ve depremzede aday kontenjanı olarak sıralanmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) özel mi devlet mi?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümünün türü Devlet üniversiteleri kategorisindedir.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümü kaç yıl?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) 2 yıl süre ile eğitim veren bir bölümdür.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) doldu mu?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümünün yerleşme durumu Doldu - 54 olarak belirlenmiştir.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümü ücretli mi?

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) bölümü İÖ-Ücretli bir bölümdür.

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) YÖK Atlas Verileri Hakkındaki Bilgilendirme

Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) taban puanları ve başarı sıralamaları ÖSYM ve YÖK Atlas'tan alınan verilere göre düzenlenmektedir. Aynı şekilde 2024 Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) sıralamaları da ÖSYM'nin açıkladığı veriler doğrultusunda grafiğe dökülmüştür. 2024 YKS taban puanlarını ve başarı sıralamalarını ( Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) ) inceleyerek üniversite taban puanlarını karşılaştırabilir, üniversite tercihlerinde kılavuz oluşturabilirsiniz.

Doğru tercih ve meslek seçimi her öğrencinin önemle dikkat etmesi gereken bir noktadır. Üniversite seçimi ve meslek tercihi öğrencinin geleceğeni planlamaktadır. Üniversite tercihi yapacak adaylara başarılar dileriz. Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) 2024 taban puanları ve başarı sıralamalarında dolmayan veya puanı hesaplanmayan bölümler "0" ile belirtilmiştir.

Bilgilendirme: Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) sıralamaları 2024 verileri YÖK tarafından halka açıklanan verilerin grafiksel gösterime aktarılmış halidir. Öğreniler için oluşturulan bu tablo üniversite tercihlerinde faydalı olacaktır. Akdeniz Üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği (İÖ) verilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversiteni Tanıt bu anlamda hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Tercih yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini veya Yök Atlas'ı incelemenizi öneriyoruz.