Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

0 Bölüm

Sevgili adaylar, Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Uluslararası Ulaştırma Sistemleri YÖK Atlas sıralamaları;

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları 2024

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri kaç yıllık?

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü 4 yıllık bir bölümdür.

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri mezunu ne iş yapar?

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri mezunları ne iş yapar, Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü maaşları ne kadar, Uluslararası Ulaştırma Sistemleri dersleri nelerdir ve Uluslararası Ulaştırma Sistemleri iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Uluslararası Ulaştırma Sistemleri üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları
Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü sayısı 0 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri kaç net?

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Uluslararası Ulaştırma Sistemleri puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Uluslararası Ulaştırma Sistemleri netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları
Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Uluslararası Ulaştırma Sistemleri taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Uluslararası Ulaştırma Sistemleri genel kontenjan, Uluslararası Ulaştırma Sistemleri okul birincisi kontenjanı, Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Uluslararası Ulaştırma Sistemleri 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Uluslararası Ulaştırma Sistemleri depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları
Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları ve Sıralamaları

Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Uluslararası Ulaştırma Sistemleri sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Uluslararası Ulaştırma Sistemleri başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Uluslararası Ulaştırma Sistemleri Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Uluslararası Ulaştırma Sistemleri bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.