Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

2 Bölüm

Sevgili adaylar, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) YÖK Atlas sıralamaları;

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları 2024

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (UOLP-Suny Binghamton) (%50 İndirimli) 1+0+0+0+0 421.98390
438.63293
391.24274
400.88497
371.71833
338.21581
18764
12796
11832
35100
59211
91400
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (UOLP-Suny Binghamton) (Ücretli) 14+0+0+0+0 331.22417
0
0
0
0
0
234253
0
0
0
0
0
Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) kaç yıllık?

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü 4 yıllık bir bölümdür.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) mezunu ne iş yapar?

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) mezunları ne iş yapar, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü maaşları ne kadar, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) dersleri nelerdir ve Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Orta Doğu Teknik Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları
Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü sayısı 2 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) kaç net?

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları
Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) genel kontenjan, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) okul birincisi kontenjanı, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları
Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları ve Sıralamaları

Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler (UOLP-SUNY Binghamton) bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.