Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı YÖK Atlas sıralamaları;

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları 2024

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı 25+1+0+1+0 222.57218
0
0
0
0
0
2123219
0
0
0
0
0
Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı kaç yıllık?

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı mezunu ne iş yapar?

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı mezunları ne iş yapar, Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü maaşları ne kadar, Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı dersleri nelerdir ve Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları
Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı kaç net?

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları
Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı genel kontenjan, Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı okul birincisi kontenjanı, Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları
Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları ve Sıralamaları

Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Kenevir Dokuma Tezgahtarlığı bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.