Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Emlak ve Yönetimi (EA) bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Emlak ve Yönetimi (EA) YÖK Atlas sıralamaları;

Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları 2024

Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi 40+1+0+1+0 273.58182
266.63219
0
0
0
0
631542
689169
0
0
0
0
Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

Emlak ve Yönetimi (EA) kaç yıllık?

Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü 4 yıllık bir bölümdür.

Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Emlak ve Yönetimi (EA) mezunu ne iş yapar?

Emlak ve Yönetimi (EA) mezunları ne iş yapar, Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü maaşları ne kadar, Emlak ve Yönetimi (EA) dersleri nelerdir ve Emlak ve Yönetimi (EA) iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Emlak ve Yönetimi (EA) üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları
Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Emlak ve Yönetimi (EA) bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Emlak ve Yönetimi (EA) kaç net?

Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Emlak ve Yönetimi (EA) puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Emlak ve Yönetimi (EA) netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları
Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Emlak ve Yönetimi (EA) bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Emlak ve Yönetimi (EA) Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Emlak ve Yönetimi (EA) taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Emlak ve Yönetimi (EA) kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Emlak ve Yönetimi (EA) genel kontenjan, Emlak ve Yönetimi (EA) okul birincisi kontenjanı, Emlak ve Yönetimi (EA) Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Emlak ve Yönetimi (EA) 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Emlak ve Yönetimi (EA) depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları
Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

Emlak ve Yönetimi (EA) Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Emlak ve Yönetimi (EA) sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Emlak ve Yönetimi (EA) başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Emlak ve Yönetimi (EA) Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Emlak ve Yönetimi (EA) bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.