Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Deri Konfeksiyon taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

0 Bölüm

Sevgili adaylar, Deri Konfeksiyon taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Deri Konfeksiyon bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Deri Konfeksiyon taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Deri Konfeksiyon sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Deri Konfeksiyon taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Deri Konfeksiyon YÖK Atlas sıralamaları;

Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Deri Konfeksiyon Taban Puanları 2024

Deri Konfeksiyon taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Deri Konfeksiyon sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları

Deri Konfeksiyon kaç yıllık?

Deri Konfeksiyon bölümü 2 yıllık bir bölümdür.

Deri Konfeksiyon bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Deri Konfeksiyon bölümü TYT puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Deri Konfeksiyon mezunu ne iş yapar?

Deri Konfeksiyon mezunları ne iş yapar, Deri Konfeksiyon bölümü maaşları ne kadar, Deri Konfeksiyon dersleri nelerdir ve Deri Konfeksiyon iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Deri Konfeksiyon bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Deri Konfeksiyon üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları
Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Deri Konfeksiyon bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Deri Konfeksiyon bölümü sayısı 0 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Deri Konfeksiyon bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Deri Konfeksiyon kaç net?

Deri Konfeksiyon sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Deri Konfeksiyon taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Deri Konfeksiyon puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Deri Konfeksiyon netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları
Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları

Deri Konfeksiyon sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Deri Konfeksiyon sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Deri Konfeksiyon bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Deri Konfeksiyon taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Deri Konfeksiyon Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Deri Konfeksiyon sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Deri Konfeksiyon taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Deri Konfeksiyon sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Deri Konfeksiyon kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Deri Konfeksiyon genel kontenjan, Deri Konfeksiyon okul birincisi kontenjanı, Deri Konfeksiyon Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Deri Konfeksiyon 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Deri Konfeksiyon depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları
Deri Konfeksiyon Taban Puanları ve Sıralamaları

Deri Konfeksiyon Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Deri Konfeksiyon sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Deri Konfeksiyon başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Deri Konfeksiyon Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Deri Konfeksiyon bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.