Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları - 2024

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanları ve başarı sıralamaları 2024 verilerini listeledik. Son 6 yılın üniversite sıralamalarını ve puanlarını inceleyebilirsiniz.

1 Bölüm

Sevgili adaylar, Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanları 2024 verilerini sizler için tablo haline getirdik. Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümünü hedefleyen arkadaşlarımız için son 6 yılın Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanlarına dair verilere kolayca erişebilirsiniz.

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamaları 2024 verileri en güncel verilerdir. Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanları 2024 verileri YÖK Atlas üzerinden alınmıştır.

Tüm bölümlerin taban puanlarına geri dönmek için bu bağlantıya tıklayabilir, en güncel katsayılarla puanınızı hesaplamak için de YKS puan hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. İşte, son 6 yılın Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) YÖK Atlas sıralamaları;

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları - Üniversiteni Tanıt

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları 2024

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanları 2024 verilerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamaları 2024 bilgileri son 6 yılın istatistiklerini içermektedir.

Üniversite Bölüm Kont. 2023 Puan
2022 Puan
2021 Puan
2020 Puan
2019 Puan
2018 Puan
2023 Sıra
2022 Sıra
2021 Sıra
2020 Sıra
2019 Sıra
2018 Sıra
Selçuk Üniversitesi Ayakkabı Tasarımı ve Üretimi 20+1+0+1+0 238.12344
237.63484
0
0
0
0
1035208
1038355
0
0
0
0
Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) kaç yıllık?

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü 4 yıllık bir bölümdür.

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü hangi puan türü ile öğrenci alıyor?

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü EA puan türü ile öğrenci almaktadır.

İnceleyin: YKS Çıkmış Sorular ve Cevapları

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) mezunu ne iş yapar?

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) mezunları ne iş yapar, Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü maaşları ne kadar, Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) dersleri nelerdir ve Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) iş olanakları nelerdir, öğrenmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü hangi üniversitededir?

En yüksek başarı sıralamasına sahip Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) üniversiteleri aşağıdaki gibidir.

  • Selçuk Üniversitesi

İnceleyin: TYT Konuları ve Soru Dağılımı

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları
Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

2024'de kaç tane Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü var?

2024 yılında tercih listenize ekleyebileceğiniz Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü sayısı 1 olarak gerçekleşmiştir. Yukarıdaki tabloda Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümleri için ayrılan kontenjanların bilgisine ulaşabilirsiniz.

İnceleyin: 2024 YKS Tercih Robotu

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) kaç net?

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamaları net hesabı yapmak için iki farklı yöntem bulunur.

1. yöntem: Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanlarını ve başarı sıralamalarını inceleyerek YKS puan hesaplama robotunda netlerinizi hesaplayabilirsiniz. Her puan türü için soru katsayıları farklı olacağından dolayı Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) puanları da değişkenlik gösterebilir.

2. yöntem: YÖK Atlas web sitesi üzerinden net sihirbazı sayfasını ziyaret ederek. o bölüme son giren kişinin Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) netlerini öğrenebilirsiniz.

İnceleyin: Hangi Üniversite ve Bölüm Daha Avantajlı?

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları
Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamaları nasıl hesaplanır?

2024 Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamaları, tercih edilen üniversitenin Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümüne en son giren kişinin sıralamasına göre hesaplanır. Buna "TBS" yani Taban başarı sırası ismi verilmektedir. Aynı şekilde Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanları da o bölüme en son giren kişinin puanlarıdır.

İnceleyin: Üniversite Karşılaştırma Robotu

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Sıralamaları Hakkında Önemli Bilgiler

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamlarını inceleyenler için bazı önemli bilgiler sunduk.

YÖK Atlas üzerinde son 4 yılın verileri paylaşılmaktadır. Biz sizler için son 6 yılın Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) taban puanlarını listeledik. Bu yıllar 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamaları verilerine dayanmaktadır.

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) kontenjanlarında bulunan 5 adet rakam bulunuyor. Bu rakamlar Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) genel kontenjan, Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) okul birincisi kontenjanı, Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Şehit ve Gazi yakını kontenjanı, Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) 34 yaş üstü kadın kontenjanı ve Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) depremzede aday kontenjanı olarak belirlenmiştir.

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları
Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları ve Sıralamaları

Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Taban Puanları Hakkındaki Uyarılar

Tablodaki Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) sıralamaları ve istatistik verileri ÖSYM ve YÖK tarafından halka açıklanan verilerin tabloya aktarılmış halidir. Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) başarı sıralaması verisi "0" olan bölümler "Dolmadı" olarak nitelendirilmektedir. Verilerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Üniversite tercihlerinizi yapmadan önce mutlaka ÖSYM verilerini inceleyeniz. Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) Üniversite sıralamalarında hatalar meydana gelebilmektedir. Bu hatalardan Universitenitanit.com sorumlu değildir. Ayakkabı Tasarım ve Üretimi (EA) bölümü dşındaki bölümleri de aşağıdaki yönlendirmelerden inceleyebilirsiniz.