Logo - Üniversiteni Tanıt Logo - Üniversiteni Tanıt

Üniversiteni Tanıt, öğrencilere kaliteli içerikler sunarak faydalı bilgiler sağlar.

Üniversiteni Tanıt Youtube Kanalına Abone Ol

Öğrenciler için faydalı içeriklerimizden haberdar olmak için abone ol

Kanala Git

©2023 Üniversiteni Tanıt

E-Mail Gönder

Antalya Özel Öğrenci Yurtları

Antalya özel öğrenci yurtları, öğrenciler için listelenmiştir. Antalya kız yurtları ve Antalya erkek yurtlarını detaylı inceleyebilirsiniz.


Kayıtlı Yurt Sayısı: 2

Antalya Özel Öğrenci Yurtları

Antalya Öğrenci Yurtları Listesi

Kız Öğrenci Yurdu Kepez, Antalya

Özel Alya Yükseköğrenim Kız Yurdu

En Çok İncelenen Yüksek Puan
  • 5 / (4)
Özel Alya Yükseköğrenim Kız Yurdu
Kız Öğrenci Yurdu Konyaaltı, Antalya

Başkent Kültür Kız Yurdu

Yüksek Puan
  • 5 / (3)
Başkent Kültür Kız Yurdu

Antalya şehrinde öğrenci olmak isteyen kişiler Antalya yurtlarını, yurtlara verilen puanları, oda sayılarını, yurdun bina yaşını, yurdun Antalya şehrinde hangi üniversiteye yakın olduğunu ve daha fazlasını inceleyebilirler.

Özel öğrenci yurtları her yıl fiyatlarını enflasyon artışına göre güncellemektedir. Antalya yurt fiyatları 2023 yılı için güncellenmiştir. Antalya özel öğrenci yurdu ücretleri için detaylı bilgiyi Üniversiteni Tanıt içerisindeki yurtlar ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Üniversiteni Tanıt, Antalya şehrinde öğrenci olmak isteyen öğrencilere hem şehri hem de Antalya şehrindeki öğrenci yurtlarını tanıma fırsatı sunuyor. Tüm özel öğrenci Yurtları sayfamızı ziyaret ederek üniversitenize yakın yurtları listeleyebilirsiniz.

Bu sorunun cevabını açıkçası öğrencinin kişisel bütçesi belirlemektedir. Antalya erkek öğrenci yurtları ve Antalya kız öğrenci yurtlarında kalarak ve arkadaş edinerek öğrenci evine de çıkmayı tercih edebilirsiniz. Antalya öğrenci apartlarını da incelemenizi öneririz. Fatura, elektrik, doğalgaz gibi yükleri edinmek istemiyorsanız öğrenci yurtları sizin için avantaj olacaktır.